Hakkımızda

        İGLO MEKANİK Otomotiv İnşaat Tarım San ve Tic. Ltd. Şti. , 2005 yılında, mekanik tesisat proje, satış ve taahhütleri konusunda faaliyet göstermek üzere İstanbul’da kurulmuştur. Firmamız mekanik tesisat sektöründe, ısıtma-soğutma-havalandırma, klima sistemleri, sıhhi tesisat, yangın ihbar - yangın söndürme, havuz filtrasyonu - bahçe sulama sistemleri ve güneş enerjisi sistemleri konularda faaliyet göstermektedir.

       Vizyonumuz, kalite, güven ve ekonomik esaslara dayanarak her zaman optimum çözüm yaratmak, uygun sistemleri geliştirmek ve uygulamaktır. Müşteri ve tedarikçilerimizin, bu hususlara bağlı olarak tercih nedeni olmak daimi hedefimizdir. Müşteri memnuniyeti, tüm personelimiz için en önemli değerdir.

       Misyonumuz, dünya genelinde mekanik tesisat sektöründeki tüm yeniliklerin takibini yapmak, bu yenilikleri proje ve taahhütlerimize taşımak ve değerli müşterilerimize en yüksek konforu en doğru çözüm ile sunmaktır.

       Hedefimiz, şirket prensiplerine sadık kalarak hizmet verdiği alanlarda oluşan ve artan taleplere daha etkin cevap vermektir.

                İGLO MEKANİK
Otomotiv İnşaat Tarım San ve Tic. Ltd. Şti.